Chat with us, powered by LiveChat

Negatywne formacje po lukratywnych wzrostach na wykresach trzech spółek!

Skomentuj artykuł

Po poniedziałkowej sesji na wykresach spółek, które w ostatnich miesiącach odnotowały pokaźne wzrosty pokazały się formacje sygnalizujące słabość. Warto w tej sytuacji zastanowić się nad zabezpieczeniem wypracowanego zysku. Sygnały dnia pojawiły się na wykresach spółek: Bank BPHLubawa oraz Alior Bank.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na środowy webinar (16.03) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał negatywny:

 

      1. Bank BPH

 

W środku lutego bieżącego roku rozpoczęły się wzrosty po bardzo dynamicznych spadkach akcji Banku BPH. Zwyżki kursu były na tyle intensywne, iż w dniu wczorajszym doszło do przecięcia średniej ze 100 sesji przez średnią z sesji 15. Ten pozytywny sygnał traci (w tym momencie) na  atrakcyjności przy narysowanej na wykresie spadającej gwieździe. Warto zastanowić się na odłożeniu zakupów w najbliższym czasie i obserwacji tego waloru do momentu pojawienia się pozytywnej formacji świecowej. Akcjonariusze Banku BPH mogą pomyśleć o przestawieniu stop lossa w celu zabezpieczenia zysku wypracowanego w ostatnich miesiącach.

 

Według trzech anonimowych żródeł Reutersa należący do PZU Alior Bank prowadzi rozmowy w sprawie przejęcia Banku BPH od General Electric.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie