Chat with us, powered by LiveChat

Kanały trendowe sugerują przyszłość dwóch walorów

Skomentuj artykuł

Podczas czwartkowej sesji prezentujemy kolejne świeże sygnały płynące z wykresów walorów notowanych na warszawskim parkiecie. W obu przypadkach mamy do czynienia z sytuacją, w której główną rolę odgrywają kanały trendowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z analizą oraz zapisów na poniedziałkowy webinar.

 

Specjalny odcinek – Analiza  techniczna na żywo

Poniedziałek, 12.06, godzina 19:00

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić swoją spółkę do analizy

Zapisz się na spotkanie

 


 

         1. Sanok

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Pierwszą z dzisiejszych spółek jest Sanok, na której wykresie widoczny jest powrót do dynamicznych wzrostów. Warto zauważyć, iż podczas ostatnich sesji kurs odbił się od dolnej granicy kanału trendowego, dlatego prawdopodobne jest, iż obecnie cena podążać będzie ku jego górnej granicy. Warto zwrócić uwagę na potencjalne poziomy oporów – pierwszy znajduje się przy psychologicznym poziomie 70 zł, a kolejny na poprzednim szczycie wyższego rzędu, czyli poziomie 71 zł. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

         2. Stalprodukt

 

Źródło: AmiBroker, Dane: stooq.pl

 

Drugi sygnał dzisiejszego dnia pojawił się na wykresie spółki Stalprodukt. O ile początkowo wydawało się, że wybicie z kanału trendowego może być udane, to już kilka sesji później rynek narysował formację spadającej gwiazdy i odwrócił ponownie kierunek ruchu. Podczas środowej sesji powrócił w obszar spadkowego kanału trendowego, co może sugerować dalsze spadki i dążenie ceny do jego dolnej granicy. 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Partnerem technologicznym projektu ATrakcyjne Spółki jest serwis inwestorski ATSkaner.pl

 

 


    

 

 

 

 

-

Analizy papierów wartościowych w ramach projektu "ATrakcyjne Spółki", mają tylko i wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny, a poszczególne analizy są wyłącznie subiektywną opinią autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Stąd Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie lektury treści publikowanych w ramach niniejszego projektu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie