Chat with us, powered by LiveChat

Inwestowanie w fundusze i ETF-y: Overanalyzing vs KISS [WallStreet 26]

Skomentuj artykuł

Inwestowanie pasywne zdobywa w Polsce kolejnych zwolenników. Na WallStreet 26 w jednym panelu dyskusyjnym zebraliśmy czołowych ekspertów w zakresie tego rodzaju inwestowania.

 

W debacie udział wzięli: Przemysław Barankiewicz (Finax), Jacek Lempart (System Trader), Mateusz Mucha (Beta Securities), Artur Wiśniewski (Stockbroker). Dyskusję prowadził Michał Masłowski (SII).
 

WallStreet 26 ⛰️: Debata – Overanalyzing vs KISS w inwestowaniu w fundusze i ETF-y. Kupować co największe/najprościej dostępne, czy gruntownie analizować?

 

 

 

Zobacz również inne nagrania z WallStreet 26

 

 

Dostęp do wszystkich nagrań z WallStreet 26 (oraz dwóch poprzednich konferencji) uzyskać można na dwa sposoby:

 

  • wykupując dostęp do nagrań na platformie edu.sii.org.pl (197 zł za konferencję)

 

  • zostając członkiem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych (zyskasz też dostęp do dodatkowych materiałów, zniżek i innych korzyści)

 

Dołącz do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych już od 9,95 zł miesięcznie

Autor artykułu

 

Michał Żuławiński, redaktor SII Michał Żuławiński, redaktor SII

W latach 2012-2021 związany z redakcją Bankier.pl, w której odpowiadał za obszar Rynki. Od 2022 r. redaktor w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych. Autor licznych artykułów i analiz dotyczących głównie rynków finansowych, gospodarki oraz działalności banków centralnych. Laureat nagrody specjalnej NBP w konkursie dla dziennikarzy ekonomicznych im. Władysława Grabskiego.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie