Chat with us, powered by LiveChat

Wybór i obsługa odpowiedniego rachunku maklerskiego [LSG 2024]

Zapis czwartego webinaru z cyklu Letniej Szkoły Giełdowej. Webinar poprowadził Jakub Szczepaniak, Starszy Specjalista Wydziału Sprzedaży Instrumentów Finansowych, Dom Makleski BOŚ.

 

Letnia Szkoła Giełdowa on-line to wspólny projekt edukacyjny Fundacji GPW oraz Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, skierowany do wszystkich osób zainteresowanych inwestowaniem na rynku akcji, obligacji, ETF, czy też finansami osobistymi.

 

Projekt składa się z 10 webinarów on-line, a udział w każdym z nich jest bezpłatny (każdy webinar jest dostępny bezpłatnie w dniu wydarzenia oraz przez kolejne 7 dni od jego zakończenia). Każde z 10 szkoleń dotyczyć będzie innego zagadnienia i poprowadzone zostanie przez czołowych ekspertów rynkowych. Każdy, kto weźmie udział w 8 z 10 webinarów, otrzyma na koniec certyfikat uczestnictwa w Letniej Szkole Giełdowej.

 

Więcej informacji o Letniej Szkole Giełdowej on-line 2024 oraz możliwość zapisu na pozostałe webinary znajdziesz na stronie projektu.

Wybór i obsługa odpowiedniego rachunku maklerskiego. Rodzaje zleceń giełdowych krok po kroku

  • Czy rachunek za 0 zł to zawsze dobra okazja?
  • Jakie 5 elementów musisz zweryfikować wybierając swój rachunek maklerski?
  • Jak w praktyce stosować dostępne zlecenia giełdowe?

 

 

Webinar poprowadził

 

Jakub Szczepaniak, Starszy Specjalista Wydział Sprzedaży Instrumentów Finansowych, Dom Makleski BOŚ

Od 2016 roku zawodowo związany z rynkami finansowymi. Ukończył studia na kierunku Finanse i Rachunkowość ze specjalizacją Analityk Rynku Finansowego.
Z Domem Maklerskim BOŚ związany od 2020 roku, obecnie Starszy Specjalista w Wydziale Sprzedaży Instrumentów Finansowych. Odpowiedzialny m. in. za prowadzenie szkoleń i prezentacji z zakresu produktów rynków finansowych. Aktywny inwestor, obecny głównie na rynku OTC/forex.

 

 

Organizatorzy

 

 

Partnerzy merytoryczni

 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie