Chat with us, powered by LiveChat

Luka startu na LiveChat, Bytom przed korektą!

Skomentuj artykuł

Od rana dzisiejszej sesji byki nie mogą zaliczyć do udanej, gdyż indeks WIG20 traci już ponad 0,8%. Mimo wszystko odnaleźliśmy dla Państwa potencjalny sygnał kupna wysyłany przez spółkę LiveChat. Ponadto w analizie przyglądniemy się sytuacji technicznej waloru Bytom.


 

Analiza techniczna live odbędzie się w 15.05 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały pozytywne:

 

            1. LiveChat

             Poziom docelowy: 36,81 zł

             Stop loss: 31.98 zł

             Potencjalny zysk: 11%

             Zysk/ryzyko: 3,7:1

 

Notowania spółki LiveChat Software znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Na powyższym wykresie możemy dostrzec, iż po pięciu falach impulsu wzrostowego narysowała się korekta ABC, która zatrzymała się w dołku formacją młota. Następne kilka dni wprowadziło kurs akcji w pewną konsolidację, z której w dniu wczorajszym nastąpiło wybicie. W takiej sytuacji można ustawić bardzo wąsko zlecenie stop loss, bo na poziomie 31,98 zł. Potencjał wzrostowy 1 fali to okolice 36,80 zł, gdzie znajduje się szczyt poprzedniego impulsu, którego wybicie będzie kolejnym sygnałem kupna.

 

LiveChat Software S.A. to spółka informatyczna działająca na rynku globalnym i oferująca w modelu SaaS (Software as a Service) usługi wspierające sprzedaż i obsługę klientów.

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie