Chat with us, powered by LiveChat

Niedźwiedzie przejmują przewagę na wykresach spółek Bioton oraz Neuca!

Skomentuj artykuł

Witamy serdecznie w kolejnym odcinku ATrakcyjnych Spółek. Po wczorajszym dniu bez sesji na GPW powracamy z kolejnymi potencjalnymi sygnałami wysyłanymi przez spółki. Na wykresach spółek Bioton oraz Neuca pojawiły się symptomy przejęcia przewagi przez podaż, co może mieć negatywny wpływ na przyszłą cenę tych walorów. 

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały negatywne:

 

             1. Bioton

 

 

Akcje spółki Bioton znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż obecnie wykańczana jest struktura falowa wyższego rzędu. Podczas wtorkowej sesji na wykresie pojawiła się formacja spadającej gwiazdy na szczycie kolejnej fali. Istotne, iż utworzona została przy relatywnie dużym wolumenie, co świadczy w tej sytuacji możliwej dominacji strony podażowej. Z racji tego, iż jest to prawdopodobnie szczyt fali 5 wyższego rzędu, to można się spodziewać znaczącej przeceny na tym walorze w średnim terminie. 

 

Grupa Bioton zajmuje się produkcją oraz dystrybucja produktów biotechnologicznych (rekombinowana insulina ludzka) oraz leków generycznych (głównie antybiotyki). 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

  


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie