Chat with us, powered by LiveChat

Dwa książkowe sygnały kupna - Kernel i Vistula!

Skomentuj artykuł

Witamy serdecznie w kolejnym odcinku ATrakcyjnych Spółek. W dniu dzisiejszym preznetujemy kolejne w tym tygodniu potencjalne sygnały kupna. Zapraszamy do zapoznania się z analizami wykresów dwóch spółek: Kernel oraz Vistula.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

         1. Kernel

             Poziom docelowy: 55,50 zł

             Stop loss: 45 zł

             Potencjalny zysk: 14%

             Ryzyko: 7%

             Zysk/ryzyko: 2:1

 

 

 

Akcje spółki Kernel od 16 października ubiegłego roku znajdują się w trendzie wzrostowym. Do dnia dzisiejszego na wykresie rynek narysował dwie fale wyższego rzędu. Obecnie znajduje się w prawdopodobnym dołku kolejnej z korekt. Potencjalnym sygnałem jest wybicie z inside bara. Początkowy zasięg można ocenić na 55,50 zł, jednak w dłuższej perspektywie walor ten wydaje się również wyglądać atrakcyjnie.

 

Zysk netto Kernela,  w I kwartale roku obrotowego 2015/16 wyniósł 23,9 mln USD wobec 23,4 mln USD przed rokiem.

Kernel spodziewa się, że w roku obrotowym 2015/2016 wypracuje wynik EBITDA niższy niż rok wcześniej, jednak zwiększy wynik netto. 

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

  


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie