Chat with us, powered by LiveChat

Webinar: Perspektywy GPW w 2016 roku

© alexlmx - Fotolia.com

Mijający rok nie był zbyt udany dla inwestorów indywidualnych. Spadek WIG20 o 30% od kwietnia spowodował, że GPW stała się najsłabsza giełdą w Europie. Jakie czynniki miały na to wpływ? Gospodarka, geopolityka, a może wybory i zmiana władzy w Polsce? Wreszcie co czeka nas w 2016 roku, w jaką fazę gospodarki wchodzimy i jakie mamy szansę na hossę? Na wszystkie te pytania odpowiemy w darmowym webinarze już w środę!

 

Perspektywy GPW w 2016 roku 

Zapis wideo spotkania poniżej

 

Na webinarze:

  • podsumowanie bieżącego roku
  • analiza makroekonomiczna Polski na tle USA i Europy
  • ocena światowych trendów gospodarczych 
  • analiza techniczna najważniejszych indeksów światowych: S&P500, DAX, CAC, NKX
  • przekrojowa analiza polskiego rynku: WIG20, WIG30, mWIG40, sWIG80 
  • analiza najważniejszych dla Polski par walutowych: EUR/PLN, USD/PLN, CHF/PLN
  • analiza indeksów branzowych najsłabszej oraz najsilniejszej branży w 2015 r.
  • Analiza 10 spółek z wysokim potencjałem wzrostu w 2016 r. 

 

dr Jacek Welc

Łukasz Nowak

 

Dyrektor Działu Analiz, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych - Analityk techniczny i inwestor giełdowy. Zwolennik teorii fal Elliota połączonych z geometrią rynku i analizą wolumenu. W analizie wykresów kieruje się mechaniką rynku i zasadą - mniej znaczy więcej.

Prowadzi cotygodniowe szkolenia online z analizą rynku na żywo. Autor licznych komentarzy i artykułów branżowych. Wykładowca na ogólnopolskich konferencjach i szkoleniach dla inwestorów indywidualnych. Prywatnie założyciel Klubu Podróżników Soliści.

  

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z opłaconą składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie