Chat with us, powered by LiveChat

CI Games oraz Polnord wysyłają potencjalny sygnał do wzrostów!

Skomentuj artykuł

Początek kolejnego tygodnia na warszawskim parkiecie przynosi ze sobą dwa potencjalne sygnały kupna. Popularne w ostatnim czasie formacje młota ponownie pojawiły się na wykresach wielu spółek, nasze typy na dzisiejszą sesję, to: CI Games oraz Polnord.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy (01.02) webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

          1. CI Games

              Poziom docelowy: 24,97 zł

             Stop loss: 19,12 zł

             Potencjalny zysk: 24%

             Ryzyko: 5%

             Zysk/ryzyko: 4,8:1

 

 

Akcje spółki CI Games znajdują się w trendzie wzrostowym. Trzy ostatnie miesiące ubiegłego roku oraz początek 2016 są czasem, w którym na wykresie formowana jest korekta. Nie można mieć pewności, co do jej zakończenia, jednak ostatnie dwie sesje zatrzymały się przy poziomie wsparcia (poziom 19 zł), rysując formacje młota. Średnie są w tak małej odległości od siebie, że również one mogą niebawem wysłać potencjalny sygnał inwestycyjny. Warto rozważyć otwarcie pozycji na tym walorze, gdyż potencjał wzrostowy jest bardzo okazały. W danej sytuacji, zlecenie zabezpieczające można ustawić pod formacją młotka, czyli na poziomie 19,12 zł.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie