Chat with us, powered by LiveChat

JSW przed kolejną obniżką kursu, Budimex rośnie w siłę!

Skomentuj artykuł

Podczas środowej sesji odnaleźliśmy dwie spółki, na wykresach których pojawiły się istotne sygnały. Warto w dniu dzisiejszym zwrócić uwagę na Budimex oraz JSW. Niestety sytuacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej w dalszym ciągu wygląda na negatywną i nic nie wskazuje, aby ta sytuacja miała się zmienić w najbliższym czasie. 

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy (29.02) webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

          1. Budimex

              Poziom docelowy: 219 zł

             Stop loss: 187,99 zł

             Potencjalny zysk: 13%

             Ryzyko: 2,7%

             Zysk/ryzyko: 4,8:1

 

 

W ujęciu długoterminowym akcje spółki Budimex znajdują się w trendzie wzrostowym. Ostatnio na wykresie pojawiło się kilka potencjalnych sygnałów kupna, o których informowaliśmy w naszym biuletynie. Kolejną pozytywną formację świecową (zaznaczona zielonym okręgiem) możemy dostrzec w dniu dzisiejszym, jest nim formacja przenikania. Patrząc na okres najbliższych kilku miesięcy prawdopodobny jest powrót w okolice 220 zł. Pierwszy opór notowania mogą napotkać przy poziomie 200 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić pod formacją i geometrią 50%.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie