Chat with us, powered by LiveChat

Bycze nastroje widoczne na wykresie Kredyt Inkaso, Stalprodukt kontynuuje spadki!

Skomentuj artykuł

Podczas środowej sesji prezentujemy pierwszy potencjalny sygnał kupna w tym tygodniu. Pojawił się on na wykresie spółki Kredyt Inkaso. Niestety przeciwny kierunek potwierdza Stalprodukt, na wykresie której pojawiła się podaż.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar (29.02) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

          1. Kredyt Inkaso

              Poziom docelowy: 24,80 zł

             Stop loss: 21,73 zł

             Potencjalny zysk: 10,7%

             Ryzyko: 3,1%

             Zysk/ryzyko: 3,5:1

 

Źródło: stooq.pl

 

W ujęciu długoterminowym akcje spółki Kredyt Inkaso znajdują się w trendzie wzrostowym. W ostatnich miesiącach jednak mieliśmy do czynienia z ruchem spadkowym. W dniu dzisiejszym pojawiła się ponownie na wykresie formacja młota, która zatrzymała się na geometrii 50%. Co więcej, warto zwrócić uwagę na zachowanie średnich oraz wskaźnika MACD, gdyż niedługo również na ich pojawić się może potencjalny sygnał kupna. Obecnie potencjał wzrostowy można ocenić na poziom 24,80 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić pod formacją młota, czyli na poziomie 21,73 zł. 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie